GRANİT SİLİM ve PARLATMA

G

ranit silim parlatma uygulamaları her saniye üstünde insan trafiğinin yoğun olarak devam ettiği zeminler başta olmak üzere, birçok farklı granit yüzeyin tazelenmesi ve temiz bir görünüme sahip olması için yapılır.

Doğaltaş materyaller arasında en sert ve dayanıklısı granittir. Bu nedenle hastanelerden ev mutfak tezgâhlarına, otellerden devlet dairlerine kadar geniş yelpazede kullanımı olan bir yapı malzemesidir. Her ne kadar üstündeki trafik çok olsa da granit yüzeylerin kullanıldıkları her yerde temiz, parlak ve göze hoş gelen bir görünüme sahip olmaları gereklidir. Bu görünümü sağlamak için granit silimi parlatma işinde uzmanlaşmış ekipler tarafından, granit çeşitleri üzerinde uygulamalar yapmak için özel olarak tasarlanmış ekipmanlarla ile parlatma yapmak gerekir.

İşini layıkıyla yapan ve granit çeşitlerinin özelliklerine hâkim ekiplerin, kullanımında uzmanlaştığı makina ve malzemeler sayesinde granit silimi parlatma işlemi kusursuz şekilde neticelendirilir. Granit yüzey yepyeni, canlı ve temiz görüntüsüne kavuşur.