KAROT KESİM İŞLEMLERİ

E

lektrikli ve hidrolik karot makinelerinin getirdiği üstün teknolojinin, alanında uzman Başarmak Karot personelinin elinde şekillenmesi ile gerçekleşen karot ile beton delme/kesme işlemi, demir donatılı ve demir donatısız beton zeminlerde istenilen derinlikte işlem yapılmasına izin verir.

Demir donatılı ve demir donatısız beton zeminlerde pratikliğinin yanı sıra pürüzsüz bir zemin garantisi ile ön plana çıkan karot ile beton delme/kesme tekniği, iş güvenliği açısından bakıldığında ağır ve tehlikeli işler kategorisine dahil edilir. Sektörde uzun yıllardır yer almanın getirdiği tecrübe ile alanında uzmanlaşan ve iş güvenliği noktasında gerekli eğitimlerin tümünü almış olan ekibimizin projelendirdiği beton delme/kesme çalışmalarının tümünde, Başarmak Karot olarak üstün ve etkin hizmet standartlarını yakalamış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Firmamız bünyesinde sunulan başta Ankara karothizmeti olmak üzere, sektörel bazda verdiğimiz tüm hizmetlerde kalite ve müşteri memnuniyeti kavramlarını ön planda tutuyor, teknolojik ekipman üstünlüğümüzü kullanarak fark yaratıyor ve sektörel rekabette ön plana çıkmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz !

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz karot ile beton delme ve kesme işlemi, elektrikli ya da hidrolik karot makineleri ile yapılmakta olup, istenilen çapta açılım yapılmasına imkan verir.

Bir önceki satırlarda ifade ettiklerimize ek olarak karot ile beton delme ve kesme tekniğinin avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür;

Atılan kısmın gerisinde kalan betonarmede çatlaklar oluşmaz.

Hızlı, temiz ve gürültüsüz bir işlemdir.