Silimci Oktay hakkında.

“Doğal Taş Doktorunuz”

 

SİLİMCİ OKTAY, genişleyen iş hacmi, en yeni teknoloji makine parkuru ve ekipmanları ile doğal taş silim – cila ve kimyasal koruma uygulama hizmetleri sunan bir kuruluştur.

Edindiği tecrübe ve bilgi birikimi neticesinde en yeni makine teknolojilerini kullanan, kendini yeniliklere entegre eden firmamız; kullanım kolaylığı, ekonomik yapı, sadelik, basitlik ve fonksiyonellikle çözümlenen projeleri şirket ilkesi haline getirmiştir.

Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçları ve bireysel tercihlerini tecrübelerimizle uyum içinde yorumlayarak, beklentilerine cevap verecek uygulamaları sunabilmektedir.

Müşteri memnuniyetini başarı kat sayısının en üst basamağına yerleştirilen SİLİMCİ OKTAY, bu anlayışının gerektirdiği kalite anlayışıyla dikkat çekmektedir. Misyonunu da bu şekilde yoğuran firma, aldığı referanslar ile adete bu anlayışını perçinlemiştir.

Sonuçta görselliğe hitap ettiğinin farkında olan SİLİMCİ OKTAY, çalışanlarının kalitesi ve özverisi ile sizlere hizmeti en iyi şekilde vermiş ve kendini sürekli geliştirerek şimdi de bir öncekinden daha iyi hizmetlerle yoluna devam etmektedir

ŞİRKET TARİHİ

2005

İlk Adım

Siz değerli müşterilerimize ilk adımı 2005 yılın da atmaya başlamış bulunmaktayız. Eski doğal taş güzelliğini tekrar ait olduğu güzelliğe kavuşturmak hedefini başlangıcımız saydık.
2009

Kurumsallaşma

Kazandığımız tecrübe, bilgi, kalite ve profesyonel bir ekiple hedefimizden şaşmamak üzere kurumsallaşma yolun da doğru ve emin adımla ilerledik.
2012

Türkiye Geneli Hizmet

Bölgesel sunduğumuz hizmetlerin kalitesi, memnuniyeti bizi Türkiye Geneline açılmaya yön vermiştir. Tecrübemizi, kalitemizi değerli ekip arkadaşlarımızla beraber hizmet ağımızı Türkiye Geneline yaymış bulunmaktayız
2015

Kalitemiz Tescillendi

Tüm Türkiye Genelinde Silimci OKTAY ismi ve değerli ekip arkadaşlarımızın göstermiş olduğu özverili, kaliteli ve profesyonel hizmet ile Müşterilerimiz ve birçok referanslarımızla kalitemizi tescillemiş bulunmaktayız.

Kaliteden ödün vermeyerek doğru yolda hizmete devam ediyoruz. Memnuniyet bizim için kıymetlidir.