BASAMAK TEZGAH YÜZEY SİLİM

B

asamak Silimi uygulamaları, mermer, granit, karo ve doğal taşlar için de yapılmaktadır. Bunun ile Birlikte Basamak silimi Farklı taşların kendisine özgü silim ve parlatma yöntemleri vardır. Bu yöntemlerinden biri hatalı yapıldığı takdirde doğal taş, yapısı bozulacak ve basamak yüzeylerinde matlık, kolaylıkla deformasyon olacaktır.

Bu kadar özen gösterilmesi gereken temizlikler ise sadece o işe uygun makineler ile yapılmaktadır. Bu neden ile Teknik Restorasyon Basamak Silimi, bu alanda kendini kanıtlamış, basamak temizlik ve basamak parlatma alanında hizmet veren makineleri ile basamaklarda silim ve parlatma işlemlerini yapmaktadır.

Son teknoloji makineleri özel olarak getirilen vakumlu basamak silme, parlatma makineleri, kaliteli emme gücü ile kirin ve pisliğin tamamını emerek ve emdiği tüm kiri de suya hapsederek toz ve iz bırakma olayını kesinlikle engellemektedir. Çeşitli Yöntemlerle uygulanan, Temizlik, cila ve parlatma, işlemleri sırasında ortaya çıkan kirli su, vakum teknolojisi ile yüzeye dokunmadan atıldığından herhangi bir nedenle zemin üzerinde pis sudan kaynaklı izler bırakmaz.

Granit ve mermer olan tüm doğal ve yapay taşların basamak ve tezgahların temizliği ve silimi basamak ve tezgah nerede olursa olsun (Villa, Otel, İş Yeri vb..)

Silimci OKTAY uzman teknik ekibi en son teknoloji ile donatılmış makina parkuru sayesinde tüm basamak ve tezgah çeşitlerini yerinde müdahale ederek mevcut yüzeyi fabrikadan çıktığı normlara kavuşturmaktadır. Ayrıca sulu silim işlemi esnasında ortaya çıkan kirli suyu eş zamanlı olarak vakum makinamızın haznesine toplayarak sizlere tertemiz bir yüzey teslim ediyoruz.

Yemek masaları ve mutfak tezgahlarında kullanılmış olan mermer ve granit yüzeylerde elmas pedler sayesinde tezgah yüzey silim işlemi gerçekleştirilmektedir. Zamanla oluşan yağ, alkol ve yanıklar yapılan tezgah yüzey silim temizleme işlemi sayesinde fabrikasyon parlaklığına ulaşmaktadır.